Chcem predať/prenajať

Exkluzivita

Viac ako 90% našich nehnuteľností v ponuke máme zazmluvnené ako exkluzívne, čo znamená, že majitelia predávajú nehnuteľnosti iba prostredníctvom našej realitnej kancelárie. Preto im vieme poskytnúť nadštandardné služby, zvýrazniť ich nehnuteľnosti v inzertnej ponuke a poskytnúť im taký servis, aby sa ich nehnuteľnosť predala rýchlejšie a za vyššiu cenu.Kontaktujte nás

Analýza

Za viac ako desať rokov na trhu, sme sa presvedčili, že najdôležitejším nástrojom úspešnej spolupráce je komunikácia. Vždy k vám budeme otvorení, féroví a priami. Pracujeme na základe dát a analýz, preto si môžete byť istí, že naše rady majú pevný základ a vieme cenu na trhu odhadnúť s veľkou presnosťou, či už ide o predaj nehnuteľnosti alebo jej prenájom.Chcem zistiť cenu

Financovanie

Na poskytovanie hypotekárnych úverov máme skutočných profesionálov. Už niekoľko rokov spolupracujeme so spoločnosťou GEPARD FINANCE GROUP a teší nás neustála spokojnosť našich klientov. Hypotéku vybavia rýchlo a pohodlne a servis je zabezpečený počas celej doby splatnosti úveru.Mám záujem

Bezpečný predaj nehnuteľností

Analýza a plánovanie sú hlavné body našej stratégie predaja nehnuteľnosti.

Ide o dôležité životné rozhodnutie, ktoré je spojené s vynaložením vysokých finančných prostriedkov a aj záväzkov, preto treba docieliť, aby bol predaj nehnuteľnosti bezpečný. Zástupcovia realitnej kancelárie TIP TOP REAL vás budú sprevádzať celým procesom, aby ste boli chránení, nemali zbytočný stres a na záver predaja spokojní.

Bezpečnosť každej obchodnej transakcie je pre nás dôležitá a preto zmluvnú dokumentáciu pripravuje a autorizuje advokátka. Na konci predaja vám pomôžeme pri prepise všetkých potrebných energií a poskytovateľov služieb. Pripomenieme vám aj úradné a daňové povinnosti.
Prenájom nehnuteľnosti
od A po Z

Rozhodli ste sa svoju nehnuteľnosť prenajať a potrebujete k tomu skúsenejšieho partnera? Spojte sa snami.

Všetko dôkladne naplánuje a zrealizujeme tak, aby ste ako majiteľ mali s prenájmom čo najmenej starostí. Vyberieme vám spoľahlivého nájomcu a v prípade odstúpenia od zmluvy urobíme výber nového za vás.

K nehnuteľnostiam na prenájom pristupujeme rovnako ako k nehnuteľnostiam na predaj. Zabezpečíme profesionálnu prezentáciu – fotografie, video, 3D, pôdorys aj kompletný text do inzerátu.
Prezentácia nehnuteľnosti na vysokej úrovni

Zaujať, upútať, pritiahnuť pozornosť dokážu na internete také nehnuteľnosti, ktoré majú profesionálny marketing. Vyhotovenie fotografií, videí, pôdorysov, kvalitného textu o nehnuteľnosti...

U nás máte o všetko postarané, lebo do predaja nehnuteľností vkladáme maximum. Nehnuteľnosti upravujeme a zariaďujeme vlastnými dekoráciami a doplnkami, aby vynikol ich potenciál a dokázali urobiť už na internete veľmi dobrý dojem. Home staging reálne dokáže zvýšiť cenu predávanej nehnuteľnosti, lebo vyzdvihne jej prednosti a potlačí slabšie miesta.

S úpravou priestoru to však tiež netreba preháňať, záujemca by mal získať o nehnuteľnosti reálnu predstavu, čiže aj bez vkusných doplnkov by mala nehnuteľnosť pôsobiť príjemne. Pozrite si výsledky našej práce v tejto oblasti na instagramovom účte.

profesionálne fotografie

Zábery z dronu

Videoobhliadky

3D obhliadky

Vizualizácie

Pôdorys

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Spoločnosť TIP TOP REAL, s.r.o. bola založená v roku 2018 v Bratislave na základe 6-ročných skúseností z oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností.
Sústredíme sa na to, v čom sme NAJLEPŠÍ a každý prípad nás posúva vpred.

Základom nášho úspechu je SPOKOJNOSŤ KAŽDÉHO KLIENTA, ktorý je pre nás garantom pre ďalších potenciálnych spokojných klientov.

Pri právnom servise dbáme na BEZPEČNÚ REALIZÁCIU KAŽDEJ OBCHODNEJ TRANSAKCIE, aby bola každá zmluvná strana chránená.

Spoločnosť TIP TOP REAL, s.r.o. je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.