PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY

 • VIZUALIZÁCIA - PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY
 • PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY
 • PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY
 • VIZUALIZÁCIA - PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY
 • VIZUALIZÁCIA - PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY
 • VIZUALIZÁCIA - PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY
 • VIZUALIZÁCIA - PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY
 • VIZUALIZÁCIA - PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY
 • VIZUALIZÁCIA - PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY
 • PRIBIŠOVA - VYNIKAJÚCI OBCHODNÝ PRIESTOR NA OBCHOD ČI SLUŽBY

Obchodné priestory na predaj v Bratislave - Karlova Ves

Mgr. Eleonóra LUKÁČOVÁ Vám ponúka na predaj OBCHODNÝ PRIESTOR s PRAVIDELNÝM TVAROM vo VYHĽADÁVANEJ ČASTI DLHÝCH DIELOCH na Pribišovej ulici.


VÝHODY PRIESTORU:


PÔDORYS - pekný vzdušný priestor o výmere 7,84 x 5,815 m
úžitková plocha 45,59 m2 (pôdorys medzi fotografiami)
1/3 podiel na sociálnom zariadení o veľkosti 7 m2

PRIESTOR JE V PÔVODNOM STAVE - možnosť prispôsobiť si ho podľa vlastných predstáv

- v súčasnej dobe je priestor ešte v prenájme a je využívaný ako sklad, z toho dôvodu neboli zhotovené fotografie interiéru

VHODNÝ PRE RÔZNE ÚČELY - obchod, jóga štúdio, predaj vína, kaderníctvo, holičstvo, kozmetický salón, masáže, fyzioterapiu, kanceláriu atď

V PRIESTORE SA NACHÁDZA AJ VODOVOD S UMÝVADLOM - preto je vhodný aj pre kaviareň

FOTOGRAFIE obsahujú pôdorys a vizualizácie priestoru na kaderníctvo, predaj vína a štúdio jógy.

MESAČNÉ NÁKLADY - správcovi ETP Management vrátane elektriny 83,90 €


VÝHODY LOKALITY:


VYNIKAJÚCA POLOHA
- budova sa nachádza v "centre" Dlhých dielov, t.j. pri frekventovanej časti s množstvom obchodov a služieb
- cez Matejkovu ulicu ste dole z Dlhých dielov ihneď
- MHD zastávka pár krokov od budovy

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ:
- stravovanie je dostupné vo veľkom počte reštaurácií s rôznou orientáciou.
- v pešej dostupnosti sa nachádza supermarket, drogéria, služby, bankomaty


CENA:
93´600 € vrátane obchodno-právneho servisu, autorizácie zmlúv a katastrálneho konania.Aj VY POTREBUJETE PREDAŤ/PRENAJAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ? Chcete profesionálne fotografie, kvalitnú inzerciu, perfektný právny servis? Ozvite sa a aj Vám môžem pomôcť!

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie TIP TOP REAL, s. r. o.

Podrobné informácie

vrátane provízie
52 m²
46 m²
osobné
pôvodný
aktívne
230V
optika
spoločné
verejné
Zmiešané
nezariadený
drevené

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bratislava - Karlova Ves, Slovensko

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Bratislava - Karlova Ves
 • Mesto Bratislava - Karlova Ves
 • Druh Obchodné priestory
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421 918 929 137
 • Pridané 7. január 2023 15:32 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Mgr. Eleonóra LUKÁČOVÁ

Mgr. Eleonóra LUKÁČOVÁ

CEO/ realitný maklér/ marketingový manažér

I speak englishmluvim česky

+421 918 929 137

lukacova@tiptopreal.sk

Maklér má 5 ponúk

Povedali o nás

"Počas celého procesu a všetkých úkonov okolo kúpy bytu bola pani Lukáčová pri všetkom prítomná a maximálne nápomocná. Pomoc aj pri ostatných úkonoch ako sú ohodnotenie nehnuteľnosti, poistenie, vybavenie katastra, prepisu u príslušných dodávateľov energií atď. bola pre pani Lukáčovú samozrejmosťou. Za všetku túto pomoc a jej vysoko profesionálny prístup ku všetkým úkonom a prípadne vzniknutým potrebám veci riešiť jej ešte raz veľmi pekne ďakujem. V prípade možnosti využitia služieb pani Lukáčovej aj v budúcnosti jednoznačne neváham."

"Po 20. rokoch som sa rozhodla, že potrebujem zmeniť svoje bývanie. Predám svoj byt, kúpim pozemok a postavím dom... lenže, ako na to? Našťastie som "natrafila" na toho správneho človeka. Pani Lukáčová mi pomohla s jedným a aj druhým. Veľmi rýchlo a bezproblémovo mi pomohla predať byt a už vďaka nej aj bývam v mojom vysnívanom domčeku na mieste, ktoré mi ponúkla. Takže ak potrebujete pomôcť s realitami, či už kúpa alebo predaj, vrelo odporúčam pani Lukáčovú a realitnú kanceláriu TIP TOP REAL."

"Pani Lukáčová nám sprostredkovala predaj nehnuteľnosti minulý rok v decembri. Sprevádzala nás celým procesom, bola nám stále k dispozícii. Veľmi si ceníme najmä jej ľudský, priateľský prístup a flexibilitu. Odporučila nám aj veľmi dobrého znalcu na ohodnotenie nehnuteľnosti a finančného poradcu kvôli hypotéke. Celkovo sme boli spokojní."

"V minulosti som sa viac krát stretla s prácou realitných kancelárií, ale ich servis sa zďaleka nepribližoval k tomu, čo predviedla pani Lukáčová. Od preverenia vlastníckych vzťahov na katastroch, cez poradenstvo, prieskum trhu až po flexibilitu pri hľadaní čo najvýhodnejšej ponuky. Neverila by som, že sa táto práca dá robiť s takou profesionalitou, zanietením a vzťahmi, ktoré viac ako klientský servis, pripomínajú priateľstvo."

“Ak by som mala zhodniť prácu pani Lukáčovej pri kúpe nehnuteľnosti - nie je to možné pár slovami. Bol to dlhší proces, počas ktorého sa ukazovali viaceré veci, ktoré bolo potrebné riešiť. Vo všetkých týchto situáciách bola pani Lukáčová po každej stránke nápomocná. Reagovala osobne, okamžite, vedela sprostredkovať spoľahlivý kontakt, schopného človeka pre vybavenie hypotéky, poistenia, zabezpečila a dohodla právne úkony, "vybehala" kataster, bola vždy v dohodnutý čas na dohodnutom mieste. Jej prístup bol nielen osobný, ale aj vysoko profesionálny. Z mojich skúseností - odporúčam ju ako realitnú maklérku každému, kto by jej služby potreboval a aj touto cestou jej chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať.”

"Predávala som už niekoľko nehnuteľností a ani raz som nebola tak spokojná, ako pri tejto realitnej kancelárii. Prevod bytu prebehol bez akýchkoľvek problémov a pani Lukáčová zabezpečila aj prepis elektriny aj plynu. Nestíhala som poupratovať a maklérka zabezpečila upratanie bytu pred jeho odovzdaním. Byt bol čistý a atmosfére pridávali vonné sviečky. Všetci sme boli príjemne prekvapení aj z darčeka. Keď budem riešiť ďalší predaj, tak už len cez túto realitnú kanceláriu."

"Pani Lukáčovú veľmi odporúčam. Vkladá do predaja všetky svoje sily, ako aj hlboký osobný záujem pomôcť nájsť vysnívanú nehnuteľnosť."

"Pani Lukáčovú poznám už pár rokov. Pomohla nám niekoľko krát s prenájmom nehnuteľností a doteraz sme mali len a len pozitívne skúsenosti . Je to veľmi motivovaná realitná maklérka, ktorá svoju prácu robí na 120 %. Vie veľa vecí predvídať a automaticky aj riešiť. Norika je veľmi komunikatívna osoba s výborným odhadom na ľudí, čo je v tomto odvetví obrovská výhoda. Vrelo každému odporúčam služby jej realitnej kancelárie."

"Dobrý deň, touto cestou by som chcel poďakovať realitnej kancelárii TIP TOP REAL a pani Lukáčovej, za sprostredkovanie kúpy bytu. Pozítívny dojem som získal už pri obhliadke, kde mi pani maklérka poukazovala detailne celý byt a ako Prvá sa mi nesnažila vnútiť byt za každú cenu, ako je to u väčšiny realitných maklérov čo veľmi oceňujem . Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už mailom alebo cez telefón a s veľkou ochotou sa pani Lukáčová vždy snažila vyhovieť mojim prosbám. Určite ju všetkým vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem za prístup, korektnosť a ústretovosť a prajem všetko najlepšie."

Všetky referencie