POZEMOK (9187m2) pri RODINNÝCH DOMOCH a novovybudovanom obchvate D4 R7

 • Ráztočná.jpg
 • Ráztočná3.jpg

Výstavba domov na predaj v Bratislave - Vrakuňa

Spoločnosť TIP TOP REAL, s. r. o. Vám ponúka na PREDAJ POZEMOK (parcela registra "E") na Ráztočnej ulici o výmere 9187 m2. Pozemok sa nachádza pri NOVOVZNIKAJÚCEJ ZÁSTAVBE RODINNÝCH DOMOV s VYNIKAJÚCIM PRÍSTUPOM NA NOVOVYBUDOVANÝ OBCHVAT D4 R7.


Pozemok má výmeru 9187 m2 a je ROVINATÝ a na liste vlastníctva je vedený ako orná pôda.

Pozemok pozostáva z 3 častí :
- dve okrajové časti 2540 m2 sú ako jedno parcelné číslo (pozemok v zastavanom území):
- 1. časť spadá do funkčnej zóny 202 - občianska vybavenosť lokálneho významu
- 2. časť do funkčnej zóny 302 - distribučné centrá, sklady, stavebníctvo. Na tejto časti pozemku je postavený autoservis. Kúpa tejto časti pozemku je predmetom dohody.
- stredná časť pozemku 6647 m2 spadá do funkčnej zóny 1205 - orná pôda (pozemok mimo zastavaného územia),no vzhľadom na to, že ide o rozvojové územie, je veľký predpoklad zmeny územného plánu.

Inžinierske siete - elektrina, plyn, voda a kanalizácia 100 m od pozemku na Begóniovej ulici.

Pozemok je prístupný z oboch strán.

Z hľadiska DOPRAVY je z pozemku jednoduchý prístup na NOVOVYBUDOVANÝ OBCHVAT D4/R7.

Bližšie informácie radi poskytneme na 0918929137 alebo info@tiptopreal.sk


CENA DOHODOU
Cena je vrátane obchodno-právneho servisu, autorizácie zmlúv advokátkou a zrýchleného katastrálneho konania.


Aj VY POTREBUJETE PREDAŤ/PRENAJAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ? Chcete profesionálne fotografie, kvalitnú inzerciu, perfektný právny servis? Ozvite sa a aj Vám môžem pomôcť!

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie TIP TOP REAL, s. r. o.

Podrobné informácie

9187 m²
osobné
aktívne
verejný vodovod
230/400V
blízko
južná
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ráztočná, Bratislava - Vrakuňa, Slovensko

Spočítajte si svoju hypotéku

EUR

ROKOV

%

Mám záujem

EUR

 • Štát Slovensko
 • Kraj Bratislavský
 • Okres Bratislava - Vrakuňa
 • Mesto Bratislava - Vrakuňa
 • Ulica Ráztočná
 • Druh Výstavba domov
 • Typ predaj
 • Vlastníctvo osobné
 • Kontakt +421905383877
 • Pridané 28. november 2022 10:20 hod

Pre viac informácií kontaktujte

Róbert WENHARDT

Róbert WENHARDT

realitný špecialista

Ich spreche deutsch

+421905383877

wenhardt@tiptopreal.sk

Maklér má 3 ponuky

Povedali o nás

“Ak by som mala zhodniť prácu pani Lukáčovej pri kúpe nehnuteľnosti - nie je to možné pár slovami. Bol to dlhší proces, počas ktorého sa ukazovali viaceré veci, ktoré bolo potrebné riešiť. Vo všetkých týchto situáciách bola pani Lukáčová po každej stránke nápomocná. Reagovala osobne, okamžite, vedela sprostredkovať spoľahlivý kontakt, schopného človeka pre vybavenie hypotéky, poistenia, zabezpečila a dohodla právne úkony, "vybehala" kataster, bola vždy v dohodnutý čas na dohodnutom mieste. Jej prístup bol nielen osobný, ale aj vysoko profesionálny. Z mojich skúseností - odporúčam ju ako realitnú maklérku každému, kto by jej služby potreboval a aj touto cestou jej chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať.”

"Počas celého procesu a všetkých úkonov okolo kúpy bytu bola pani Lukáčová pri všetkom prítomná a maximálne nápomocná. Pomoc aj pri ostatných úkonoch ako sú ohodnotenie nehnuteľnosti, poistenie, vybavenie katastra, prepisu u príslušných dodávateľov energií atď. bola pre pani Lukáčovú samozrejmosťou. Za všetku túto pomoc a jej vysoko profesionálny prístup ku všetkým úkonom a prípadne vzniknutým potrebám veci riešiť jej ešte raz veľmi pekne ďakujem. V prípade možnosti využitia služieb pani Lukáčovej aj v budúcnosti jednoznačne neváham."

"Dobrý deň, touto cestou by som chcel poďakovať realitnej kancelárii TIP TOP REAL a pani Lukáčovej, za sprostredkovanie kúpy bytu. Pozítívny dojem som získal už pri obhliadke, kde mi pani maklérka poukazovala detailne celý byt a ako Prvá sa mi nesnažila vnútiť byt za každú cenu, ako je to u väčšiny realitných maklérov čo veľmi oceňujem . Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už mailom alebo cez telefón a s veľkou ochotou sa pani Lukáčová vždy snažila vyhovieť mojim prosbám. Určite ju všetkým vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem za prístup, korektnosť a ústretovosť a prajem všetko najlepšie."

"Predávala som už niekoľko nehnuteľností a ani raz som nebola tak spokojná, ako pri tejto realitnej kancelárii. Prevod bytu prebehol bez akýchkoľvek problémov a pani Lukáčová zabezpečila aj prepis elektriny aj plynu. Nestíhala som poupratovať a maklérka zabezpečila upratanie bytu pred jeho odovzdaním. Byt bol čistý a atmosfére pridávali vonné sviečky. Všetci sme boli príjemne prekvapení aj z darčeka. Keď budem riešiť ďalší predaj, tak už len cez túto realitnú kanceláriu."

"V minulosti som sa viac krát stretla s prácou realitných kancelárií, ale ich servis sa zďaleka nepribližoval k tomu, čo predviedla pani Lukáčová. Od preverenia vlastníckych vzťahov na katastroch, cez poradenstvo, prieskum trhu až po flexibilitu pri hľadaní čo najvýhodnejšej ponuky. Neverila by som, že sa táto práca dá robiť s takou profesionalitou, zanietením a vzťahmi, ktoré viac ako klientský servis, pripomínajú priateľstvo."

"Pani Lukáčová nám sprostredkovala predaj nehnuteľnosti minulý rok v decembri. Sprevádzala nás celým procesom, bola nám stále k dispozícii. Veľmi si ceníme najmä jej ľudský, priateľský prístup a flexibilitu. Odporučila nám aj veľmi dobrého znalcu na ohodnotenie nehnuteľnosti a finančného poradcu kvôli hypotéke. Celkovo sme boli spokojní."

"Pani Lukáčovú veľmi odporúčam. Vkladá do predaja všetky svoje sily, ako aj hlboký osobný záujem pomôcť nájsť vysnívanú nehnuteľnosť."

"Pani Lukáčovú poznám už pár rokov. Pomohla nám niekoľko krát s prenájmom nehnuteľností a doteraz sme mali len a len pozitívne skúsenosti . Je to veľmi motivovaná realitná maklérka, ktorá svoju prácu robí na 120 %. Vie veľa vecí predvídať a automaticky aj riešiť. Norika je veľmi komunikatívna osoba s výborným odhadom na ľudí, čo je v tomto odvetví obrovská výhoda. Vrelo každému odporúčam služby jej realitnej kancelárie."

"Po 20. rokoch som sa rozhodla, že potrebujem zmeniť svoje bývanie. Predám svoj byt, kúpim pozemok a postavím dom... lenže, ako na to? Našťastie som "natrafila" na toho správneho človeka. Pani Lukáčová mi pomohla s jedným a aj druhým. Veľmi rýchlo a bezproblémovo mi pomohla predať byt a už vďaka nej aj bývam v mojom vysnívanom domčeku na mieste, ktoré mi ponúkla. Takže ak potrebujete pomôcť s realitami, či už kúpa alebo predaj, vrelo odporúčam pani Lukáčovú a realitnú kanceláriu TIP TOP REAL."

Všetky referencie