STAŇ SA REALITNÝM MAKLÉROM spoločnosti TIP TOP REAL

Ak si dobrý obchodník a vieš predávať ľavou zadnou, tak hľadáme práve teba. A ak ťa k tomu teší, že si super zarobíš a máš dobrý pocit z každého uzatvoreného obchodu, bude táto práca „to pravé orechové“ aj pre teba.


  


Určite nám napíš, ak: • rád komunikuješ,

 • máš obchodného ducha a vieš predať aj "deravé ponožky",

 • máš minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou,

 • ovládaš gramatiku slovom aj písmom,

 • znalosť angličtiny či nemčiny máš aspoň na úrovni B2 (stredne pokročilý),

 • máš radosť z úsmevu a spokojnosti každého klienta,

 • sa nebojíš internetu, počítačov a rozširovania vedomostí o zákonoch, novinkách vo svete realít….,

 • pristupuješ k práci proaktívne,

 • aj ty zastávaš proklientský prístup.


 


Čo ti za to ponúkame na oplátku? • odmena 50% z každého uzatvoreného obchodu - ak si šikovný tak od 3000 €

 • profesionálny softvér zadarmo

 • kanceláriu

 • profesionálny advokátsky zmluvný servis je tiež na nás

 • neustále poradenstvo

 • súťaže a hodnotné darčeky


 


V ČOM TKVIE PRÁCA REALITNÉHO MAKLÉRA?


 


V PROFESIONALITE


Kompletne ťa zaškolíme od A po Z.


Budeš mať od nás neustálu podporu a starostlivosť, aby si bol čo najúspešnejší na trhu.


Preplatíme ti školenia, ktoré ťa budú posúvať ďalej.


V BUDOVANÍ KOMUNITY KLIENTOV A PRIATEĽOV


Spokojnosť tvojich klientov ti zabezpečí budovanie klientskej siete.


S mnohými si vytvoríš priateľský vzťah.


VO FINANČNEJ NEZÁVISLOSTI


Odmeny v našej kancelárii rastú s tvojimi výkonmi.


Ponúkame odmenu od 50% za sprostredkovanie každej obchodnej transakcie.


V MOTIVÁCII


Neustále organizované súťaže o najmodernejšiu technológiu, ktorá ti pomôže pri práci.


Pravidelné školenia od profesionálnych vzdelávacích inštitúcií.


V NEZÁVISLOSTI


Len ty si si organizátorom vlastného času.


Možnosť pracovať aj z domu.


 


Kedy môžeš nastúpiť? ... ihneď alebo podľa dohody.


Ako sa pracuje? ... na základe živnostenského oprávnenia.


 


Tvoj životopis v slovenskom jazyku nám môžeš poslať na: info@tiptopreal.sk


 


Do predmetu správy prosím uveď názov pracovnej pozície: Real Estate Consultant


V prípade, že si realitný maklér so skúsenosťami, uveď prosím: Real Estate Broker


 


TEŠÍME SA NA TEBA!


 


  

Povedali o nás

"Kúpa bytu formou hypotéky nie je jednoduchý proces na pár dní a pár úkonov. V mojom prípade tento proces prebiehal počas júla a augusta 2020 za pomoci realitnej kancelárie BEST real estate. Počas celého procesu a všetkých úkonov bola pani Kováčiková pri všetkom prítomná a maximálne nápomocná, nehovoriac o tom že má zásluhu aj na samotnom sprostredkovaní hypotéky formou odporučenia spoľahlivého a maximálne spolupracujúceho kontaktu pre vybavenie hypotéky. Ten odborne viedol aj celú komunikáciu s príslušnou bankou, za čo si aj on zaslúži veľkú pochvalu. Už osvedčená spolupráca realitného makléra a hypotekárneho poradcu bola v tomto prípade ďalšou výhodou. Pomoc aj pri ostatných úkonoch ako sú ohodnotenie nehnuteľnosti, poistenie, vybavenie katastra, prepisu u príslušných dodávateľov energií atď. bola pre pani Kováčikovú samozrejmosťou. Za všetku túto pomoc a jej vysoko profesionálny prístup ku všetkým úkonom a prípadne vzniknutým potrebám veci riešiť jej ešte raz veľmi pekne ďakujem. V prípade možnosti využitia služieb pani Kováčikovej aj v budúcnosti jednoznačne neváham."

"V minulosti som sa viac krát stretla s prácou realitných kancelárií, ale ich servis sa zďaleka nepribližoval k tomu, čo predviedla p. Norika .......... Od preverenia vlastníckych vzťahov na katastroch, cez poradenstvo, prieskum trhu až po flexibilitu pri hľadaní čo najvýhodnejšej ponuky. Neverila by som, že sa táto práca dá robiť s takou profesionalitou, zanietením a vzťahmi, ktoré viac ako klientský servis, pripomínajú priateľstvo."

"Noriku poznám už pár rokov. Pomohla nám niekoľko krát s prenájmom nehnuteľností a doteraz sme mali len a len pozitívne skúsenosti . Je to veľmi motivovaná realitná maklérka, ktorá svoju prácu robí na 120 %. Vie veľa vecí predvídať a automaticky aj riešiť. Norika je veľmi komunikatívna osoba s výborným odhadom na ľudí, čo je v tomto odvetví obrovská výhoda. Vrelo každému odporúčam služby jej realitnej kancelárie."

"Dobrý deň, touto cestou by som chcel poďakovať realitnej kancelárii BEST real estate a pani Kováčikovej, za sprostredkovanie kúpy bytu. Pozítívny dojem som získal už pri obhliadke, kde mi pani maklérka poukazovala detailne celý byt a ako Prvá sa mi nesnažila vnútiť byt za každú cenu, ako je to u väčšiny realitných maklérov čo veľmi oceňujem . Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už mailom alebo cez telefón a s veľkou ochotou sa pani Kováčiková vždy snažila vyhovieť mojim prosbám. Určite ju všetkým vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem za prístup, korektnosť a ústretovosť a prajem všetko najlepšie."

“Ak by som mala zhodniť prácu pani Kováčikovej pri kúpe nehnuteľnosti - nie je to možné pár slovami. Bol to dlhší proces, počas ktorého sa ukazovali viaceré veci, ktoré bolo potrebné riešiť. Vo všetkých týchto situáciách bola pani Kováčiková po každej stránke nápomocná. Reagovala osobne, okamžite, vedela sprostredkovať spoľahlivý kontakt, schopného človeka pre vybavenie hypotéky, poistenia, zabezpečila a dohodla právne úkony, "vybehala" kataster, bola vždy v dohodnutý čas na dohodnutom mieste. Jej prístup bol nielen osobný, ale aj vysoko profesionálny. Z mojich skúseností - odporúčam ju ako realitnú maklérku každému, kto by jej služby potreboval a aj touto cestou jej chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať.”

"Noriku veľmi odporúčam. Vkladá do predaja všetky svoje sily, ako aj hlboký osobný záujem pomôcť nájsť vysnívanú nehnuteľnosť."

"Pani Kováčiková nám sprostredkovala predaj nehnuteľnosti minulý rok v decembri. Sprevádzala nás celým procesom, bola nám stále k dispozícii. Veľmi si ceníme najmä jej ľudský, priateľský prístup a flexibilitu. Odporučila nám aj veľmi dobrého znalcu na ohodnotenie nehnuteľnosti a finančného poradcu kvôli hypotéke. Celkovo sme boli spokojní."

"Po 20. rokoch som sa rozhodla, že potrebujem zmeniť svoje bývanie. Predám svoj byt, kúpim pozemok a postavím dom... lenže, ako na to? Našťastie som "natrafila" na toho správneho človeka. Norika Kováčiková mi pomohla s jedným a aj druhým. Veľmi rýchlo a bezproblémovo mi pomohla predať byt a už vďaka nej aj bývam v mojom vysnívanom domčeku na mieste, ktoré mi ponúkla. Takže ak potrebujete pomôcť s realitami, či už kúpa alebo predaj, vrelo odporúčam Noriku Kováčikovú a realitnú kanceláriu Best real estate."

"Predávala som už niekoľko nehnuteľností a ani raz som nebola tak spokojná, ako pri tejto realitnej kancelárii. Prevod bytu prebehol bez akýchkoľvek problémov a pani Kováčiková zabezpečila aj prepis elektriny aj plynu. Nestíhala som poupratovať a maklérka zabezpečila upratanie bytu pred jeho odovzdaním. Byt bol čistý a atmosfére pridávali vonné sviečky. Všetci sme boli príjemne prekvapení aj z darčeka. Keď budem riešiť ďalší predaj, tak už len cez túto realitnú kanceláriu."

Všetky referencie