Chcem predať/prenajať

Čo požadujeme?

Práca realitného makléra vyžaduje profesionálnu komunikáciu s klientmi a obchodné skúsenosti. Preto uprednostňujeme kandidátov s príslušným vzdelaním alebo dosiahnutými skúsenosťami s predajom.

Preferujeme pracovný pomer na základe živnostenského oprávnenia. V práci sa venujeme aj písaniu emailov či textov k nehnuteľnostiam, preto sa vyžaduje znalosť správnej gramatiky a štylistiky, v prípade klientov zo zahraničia pomáha ovládanie cudzích jazykov, najlepšie angličtiny.

Práca s realitami obnáša aj sledovanie zmien v legislatíve, ktorá sa týka obchodovania na realitnom trhu, noviniek vo svete realít, vzdelávanie sa na kurzoch, školeniach či konferenciách. Proaktívny a proklientsky prístup ruka v ruke s motiváciu, odhodlanosťou a chuťou pracovať, vás určite naštartuje tým správnym smerom.


Čo ponúkame?

50 percentnú províziu z každého uzatvoreného obchodu

Kompletné zaškolenie a neustále poradenstvo

Služby advokátky a právny servis

Profesionálny realitný softvér

Kancelárske priestory

Podporu a motiváciu


Prečo to skúsiť?

Byť profesionálnym realitným maklérom znamená hlavne budovanie siete kontaktov, ktorá je základom práce pri obchodovaní s nehnuteľnosťami. Najúspešnejší realitní makléri pracujú na základe referencií a odporúčaní.

Komunita sa postupne rozrastá a nové kontakty zabezpečujú aj prílev nových ponúk, možností a obchodov. Pozor! Spokojnosť klientov je návyková a pomáhať ľuďom s takou dôležitou vecou, ako je kúpa nehnuteľnosti a budovanie domova je zásadná, a preto prináša so sebou aj zodpovednosť.

Spolu s pribúdajúcimi obchodmi a spokojnými klientmi maklér ocení budovanie svojho mena, finančnú nezávislosť a organizáciu povinností podľa svojho tempa, či už z pohodlia svojho bytu, v kancelárii alebo v teréne.

Životopisy čakáme na emailovej adrese info@tiptopreal.sk. Tešíme sa na vás!

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Spoločnosť TIP TOP REAL, s.r.o. bola založená v roku 2018 v Bratislave na základe 6-ročných skúseností z oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností.
Sústredíme sa na to, v čom sme NAJLEPŠÍ a každý prípad nás posúva vpred.

Základom nášho úspechu je SPOKOJNOSŤ KAŽDÉHO KLIENTA, ktorý je pre nás garantom pre ďalších potenciálnych spokojných klientov.

Pri právnom servise dbáme na BEZPEČNÚ REALIZÁCIU KAŽDEJ OBCHODNEJ TRANSAKCIE, aby bola každá zmluvná strana chránená.

Spoločnosť TIP TOP REAL, s.r.o. je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.