RK NEVOLAŤ!!

S takýmito odkazmi sa my realitní makléri stretávame pomerne často. Nie, cieľom tohto článku nie je lobovať za maklérov.


Rozhodli ste sa predať svoju nehnuteľnosť a píšete si súkromný inzerát s dôležitou poznámkou RK NEVOLAŤ!!


Nebojte sa, NEDOPUSTÍME SA takého otrasného činu. Spýtajte sa ale, PREČO nechcete byť kontaktovaní realitnými kanceláriami?


Tušíme, že hlavným dôvodom je, že nechcete platiť žiadnu realitnú kanceláriu, lebo má vysokú províziu.  • Áno, provízie realitných kancelárií sú vysoké, ale ľudia nevidia náklady realitnej kancelárie. Skúste si len predstaviť:   1.  realitný systém + 2. inzercia na XY realitných portáloch + 3. čas trávený nad trhovou analýzou + 4. fotograf + 5. čas makléra strávený na obhliadkach a za počítačom + 6. prenájom a náklady kancelárie + 7. právny servis + 8. notárske poplatky + 9. katastrálne poplatky + 10. činnosti makléra spojené s prepisom a odovzdaním nehnuteľnosti + 11. palivo do auta. Toto všetko sa platí len pri jednej nehnuteľnosti.


Ďalším dôvodom je, že po kliknutí čarovného tlačítka ULOŽIŤ sa na Vás spustí lavína telefonátov od realitných kancelárií.  • Verím, že to nahnevá mnohých, keď Vám stále zvoní mobil a Vy už tušíte, kto to bude.....


..... ALE ČO TAK TO UROBIŤ JEDNODUCHŠIE???


Zverte predaj nehnuteľnosti jednému maklérovi/jednej maklérke  a on/ona za Vás:


- urobí TRHOVÚ ANALÝZU  pokiaľ neviete správnu cenu nehnuteľnosti


- vymeria nehnuteľnosť laserovým meračom a PRIPRAVÍ PÔDORYS, v prípade že nemáte vlastný


- pred fotením urobí HOME-STAGING - úpravu nehnuteľnosti pomôcou doplnkov, vďaka čomu budú fotografie pôsobiť atraktívnejšie


- nemusíte platiť fotografa, lebo dobrá realitná kancelária Vám urobí krásne FOTOGRAFIE, VIDEOOBHLIADKU či 3D VIRTUÁLNU OBHLIADKU


- nemusíte sa obávať, že Váš inzerát niekto neuvidí, lebo exkluzívne nehnuteľnosti realitná kancelária TOPUJE na realitných portáloch


- po predaji Vám pomôže pri PREPISE VŠETKÝCH OPERÁTOROV a informuje Vás aj o následných DÔLEŽITÝCH ÚRADNÝCH POVINNOSTIACH


- dá Vašu nehnuteľnosť pred odovzdaním novému majiteľovi UPRATAŤ, pokiaľ je to potrebné.


Na konci predaja Vám pomôžeme pri PREPISE VŠETKÝCH OPERÁTOROV. Pri nás nezabudnete ani na ďalšie DÔLEŽITÉ ÚRADNÉ POVINNOSTI s predajom a prepisom nehnuteľnosti.


 


A ČO JE NA TOM NAJLEPŠIE?


-----------> PROVÍZIU SI NAVÝŠI, čiže Vás to nebude stáť ani „groš“


------------------>NEBUDE VÁM VOLAŤ ŽIADNA REALITNÁ KANCELÁRIA, lebo to bude inzerovať len jeden realitný maklér.


ROZHODNITE SA SPRÁVNE :)


Mgr. Eleonóra Kováčiková, konateľka realitnej spoločnosti TIP TOP REAL, s.r.o.

Povedali o nás

"Po 20. rokoch som sa rozhodla, že potrebujem zmeniť svoje bývanie. Predám svoj byt, kúpim pozemok a postavím dom... lenže, ako na to? Našťastie som "natrafila" na toho správneho človeka. Norika Kováčiková mi pomohla s jedným a aj druhým. Veľmi rýchlo a bezproblémovo mi pomohla predať byt a už vďaka nej aj bývam v mojom vysnívanom domčeku na mieste, ktoré mi ponúkla. Takže ak potrebujete pomôcť s realitami, či už kúpa alebo predaj, vrelo odporúčam Noriku Kováčikovú a realitnú kanceláriu Best real estate."

"Noriku veľmi odporúčam. Vkladá do predaja všetky svoje sily, ako aj hlboký osobný záujem pomôcť nájsť vysnívanú nehnuteľnosť."

"Dobrý deň, touto cestou by som chcel poďakovať realitnej kancelárii BEST real estate a pani Kováčikovej, za sprostredkovanie kúpy bytu. Pozítívny dojem som získal už pri obhliadke, kde mi pani maklérka poukazovala detailne celý byt a ako Prvá sa mi nesnažila vnútiť byt za každú cenu, ako je to u väčšiny realitných maklérov čo veľmi oceňujem . Počas celého procesu prebiehala bezproblémová komunikácia či už mailom alebo cez telefón a s veľkou ochotou sa pani Kováčiková vždy snažila vyhovieť mojim prosbám. Určite ju všetkým vrelo odporúčam. Ešte raz ďakujem za prístup, korektnosť a ústretovosť a prajem všetko najlepšie."

“Ak by som mala zhodniť prácu pani Kováčikovej pri kúpe nehnuteľnosti - nie je to možné pár slovami. Bol to dlhší proces, počas ktorého sa ukazovali viaceré veci, ktoré bolo potrebné riešiť. Vo všetkých týchto situáciách bola pani Kováčiková po každej stránke nápomocná. Reagovala osobne, okamžite, vedela sprostredkovať spoľahlivý kontakt, schopného človeka pre vybavenie hypotéky, poistenia, zabezpečila a dohodla právne úkony, "vybehala" kataster, bola vždy v dohodnutý čas na dohodnutom mieste. Jej prístup bol nielen osobný, ale aj vysoko profesionálny. Z mojich skúseností - odporúčam ju ako realitnú maklérku každému, kto by jej služby potreboval a aj touto cestou jej chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať.”

"Predávala som už niekoľko nehnuteľností a ani raz som nebola tak spokojná, ako pri tejto realitnej kancelárii. Prevod bytu prebehol bez akýchkoľvek problémov a pani Kováčiková zabezpečila aj prepis elektriny aj plynu. Nestíhala som poupratovať a maklérka zabezpečila upratanie bytu pred jeho odovzdaním. Byt bol čistý a atmosfére pridávali vonné sviečky. Všetci sme boli príjemne prekvapení aj z darčeka. Keď budem riešiť ďalší predaj, tak už len cez túto realitnú kanceláriu."

"Pani Kováčiková nám sprostredkovala predaj nehnuteľnosti minulý rok v decembri. Sprevádzala nás celým procesom, bola nám stále k dispozícii. Veľmi si ceníme najmä jej ľudský, priateľský prístup a flexibilitu. Odporučila nám aj veľmi dobrého znalcu na ohodnotenie nehnuteľnosti a finančného poradcu kvôli hypotéke. Celkovo sme boli spokojní."

"Noriku poznám už pár rokov. Pomohla nám niekoľko krát s prenájmom nehnuteľností a doteraz sme mali len a len pozitívne skúsenosti . Je to veľmi motivovaná realitná maklérka, ktorá svoju prácu robí na 120 %. Vie veľa vecí predvídať a automaticky aj riešiť. Norika je veľmi komunikatívna osoba s výborným odhadom na ľudí, čo je v tomto odvetví obrovská výhoda. Vrelo každému odporúčam služby jej realitnej kancelárie."

"Kúpa bytu formou hypotéky nie je jednoduchý proces na pár dní a pár úkonov. V mojom prípade tento proces prebiehal počas júla a augusta 2020 za pomoci realitnej kancelárie BEST real estate. Počas celého procesu a všetkých úkonov bola pani Kováčiková pri všetkom prítomná a maximálne nápomocná, nehovoriac o tom že má zásluhu aj na samotnom sprostredkovaní hypotéky formou odporučenia spoľahlivého a maximálne spolupracujúceho kontaktu pre vybavenie hypotéky. Ten odborne viedol aj celú komunikáciu s príslušnou bankou, za čo si aj on zaslúži veľkú pochvalu. Už osvedčená spolupráca realitného makléra a hypotekárneho poradcu bola v tomto prípade ďalšou výhodou. Pomoc aj pri ostatných úkonoch ako sú ohodnotenie nehnuteľnosti, poistenie, vybavenie katastra, prepisu u príslušných dodávateľov energií atď. bola pre pani Kováčikovú samozrejmosťou. Za všetku túto pomoc a jej vysoko profesionálny prístup ku všetkým úkonom a prípadne vzniknutým potrebám veci riešiť jej ešte raz veľmi pekne ďakujem. V prípade možnosti využitia služieb pani Kováčikovej aj v budúcnosti jednoznačne neváham."

"V minulosti som sa viac krát stretla s prácou realitných kancelárií, ale ich servis sa zďaleka nepribližoval k tomu, čo predviedla p. Norika .......... Od preverenia vlastníckych vzťahov na katastroch, cez poradenstvo, prieskum trhu až po flexibilitu pri hľadaní čo najvýhodnejšej ponuky. Neverila by som, že sa táto práca dá robiť s takou profesionalitou, zanietením a vzťahmi, ktoré viac ako klientský servis, pripomínajú priateľstvo."

Všetky referencie